Bohaterowie

Aktualizacja :30.08.14 r.

OPISY BOHATERÓW!!! BLOG O PEDDIE!!

              ,,Miłość ,która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie''  Patricia Williamson 

- Sezon 1 Życie Patrici zmienia się gdy do Domu Anubisa przyjeżdża Eddie. Od pierwszego spotkania  go ... znienawidziła . W gruncie rzeczy jest to bardzo zadziorna dziewczyna ,ale w życiu zmaga się z wieloma problemami. Nie płaczę ,ale kiedy do tego dochodzi musi być to spowodowane czymś złym .
Czy kiedykolwiek przełamie swoją niechęć do Eddiego i może nawet z tej nienawiści stworzy się coś więcej. Np. Miłość? Jest również uczestniczką Sibuny. 
-Sezon 2 Mijają kolejne dni. Patricia w niewyobrażalny sposób zmienia się , nie było to na początku jakieś wielkie zmiany ,ale teraz ... teraz jest ona nie do poznania . Nie wstydzi się swoich uczuć i mimo wszystko coraz bardziej czuję ,że zakochuje się w blondynie . Nie chce czuć tego uczucia ,ale to serce wybiera . Nie ona.
Eddie Miller

Sezon 1 - Nowy uczeń w Domu Anubisa . Z wszystkimi złapał niezły kontakt oprócz jednej osoby . Dziewczyna ma na imię Patricia i go ... nie lubi? Lubi mu dokuczać! Na co dzień typ buntownika ,ale też bardzo dobry przyjaciel , najbardziej zaprzyjaźnił się z Fabianem i Mickiem. Czy TO co się pojawiło go przestraszy ,co odkryję? I to ,że Mick będzie dużo czasu spędzał z gadułą nie będzie mu przeszkadzało ,czy wreszcie poczuję coś więcej do niej ,i kiedy będzie w stanie mu to wyznać? Sezon 2 -Oczywiście nie mogło się obyć bez kłopotów ,które w niewyjaśniony sposób często prześladują blondyna . Porwanie , po czym kłótnia z Patricio nie jest najlepszym początkiem . Ale co on zrobił? To nie jego wina . Chcę walczyć o Patricię,jednak boi się ,że ona już do końca o nim zapomniała.
=
Peddie!!

-Sezon 1 Jest to bardzo ciekawa para!
Przecież zawsze wszyscy myśleli ,że miłość jest od pierwszego wejrzenia ... a może jednak nie ? Miłość przecież może zacząć się od nienawiści a skończyć na czymś więcej . Z Patricią się nie zadziera , Eddie lubi się z nią droczyć . Jak można nie kochać  tej pary . Oni zawsze będą razem! -oczywiście jak się na początku pogodzą - . Czy coś to zmieni? Może np . Przyjazd Micka?
Sezon 2- Jednak w życiu bywają i ciężkie chwilę szczególnie dla tej pary . Co się stało z miłością? Czy ona tak po prostu wyparowała? Nigdy już nie wróci? Nienawidzą się ... Ona nie chce go znać a on jest w tej sytuacji bezsilny ,czy uda im się zakończyć niepotrzebne kłótnie,które sprawiały ,że dzień robił się gorszy? Czy wszystko zakończy się dobrą historią?

Amber Millington 


-Sezon 1 Śliczna blondynka,która skradła serce Alfiemu! Na co dzień jest miłą uczennicą ,która wymyśliła Sibunę. Jej ,,magiczną mocą'' to mieszanie się w związki jako Doktor Miłość . Każdy wie ,że z nią i z jej przyjaciółmi się nie zadziera. ,,Czasami'' będzie dawała sugestie parom .Ale czy z jej parą jest wszystko w porządku ?Czy może Alfie jest za dziecinny ? Jedno jest pewne Amber z każdym dniem coraz bardziej się w nim zakochuję .
Sezon 2 - Nastają nowe dni , nowe dni na ...miłość! Blondynka stała się bardziej poważna ,jednak nie rezygnuje do końca ze wszystkich rzeczy ,które kochała . Np. ciuchy i mieszanie się w życie ludzi . No co ona poradzi ,że jest taką świetną ,,Doktor Miłość''? W tym sezonie będzie wiele razy internowała w sprawie miłości . Nie zapominajmy też o jej miłości z Alfiem ,która kwitnie każdego dnia.

Alfie Lewis

Sezon 1 -Zawsze uśmiechnięty Alfie :) ,chodzi z Amber przyjaźni się z Jeromem .Jest to bardzo pozytywny chłopak ,jest także w Sibunie .
Jest specem od robienia ,,ciekawych '' min.To właśnie ON zasugerował ,że Victor jest ojcem Jeroma !(nie pytajcie) .Czy bycie z nim w związku jest łatwe? Zapytaj Amber! Dużo osób śmieję się z jego głupoty .No jak można śmiać się z takiego słodziaka???!!! Amber jest szczęściarą.
Grzeczny typ Alfie Lewis:)-i niegrzeczny - Jerome robi z nim kawały .
Sezon 2 -Z nowym sezonem nie traci wiarę w kosmitów,których cholernie się boi . Jest zabawny , szalony i może dla tego Amber tak mocno go kocha? Uwielbia jedzenie Trudy i w sumie on nie zmienia się bardzo . Jedynie coraz bardziej zaczyna kochać Amber ,co z tego wyniknie? Miłość powiadam ... 

=
AMFIE
Sezon 1 - Para ,która przeżyję wiele ,ale tylko razem .Nie wiadomo co by bez siebie zrobili .Są jakby kawałkami serca. Jeden kawałek to Alfie a drugi Amber Pasują do siebie na 100 %  i właśnie w tej parze pasuje takie jedne przysłowie :Przeciwieństwa się przyciągają. 
I to prawda! ,Amber jest taką modnisią ,lubi się mieszać w sprawy w związku natomiast Alfie lubi robić kawały z Jeromem ,śmiać się ,robić głupie miny . Jedno jest pewne :Wszystko by się zawaliło gdyby oni nie byli razem...
Sezon 2 - Z każdym kolejnym dniem , z każdą kolejną minutą , z każdą kolejną sekunda ta para wzrasta w sile . I chyba nikomu nie wydaje się ,że ta miłość może się skończyć i chyba mają rację. Wielką rację...
Joy Mercer
Sezon 1 - Najlepsza przyjaciółka Patrici ,mówią ze sobą o wszystkim . Niedawno obie zaprzyjaźniły się z Marą gdy stało się coś ciekawego.Najważniejsi są dla niej przyjaciele no i rodzina ,ale czy jest ktoś płci przeciwnej ,który ją przytuli ,pocałuję ,rozśmieszy? Jest taki jeden chłopak o zabójczym fryzie ,który się zakochał w niej a ona w nim .Ma na imię Jerome jest tylko jeden mały problem Jerome i Mara ... Co Joy zrobi? Czy odpuści?Czy do końca życia będzie sama? Samiuteńka ...czy może ... 
Sezon 2 - Nikt nigdy nie spodziewałby się ,że ten sezon zmieni wiele w jej życiu ,ale zmienił. Wielka radość ,która płynęła z rozmowami z Jerom'em była czymś bezcennym . I trzeba przyznać zakochała się w nim . Brunetka stała się odważniejszą ,umiała już walczyć o siebie . Nie była zagubiona ... Umiała walczyć o swoich przyjaciół.
Jerome Clarke
Sezon 1 -Chłopak z fajną czupryną. Kiedyś chodził z Marą ,obecnie jest sam . Ma siostrę Poppy ,która kiedyś mieszkała w Domu Anubisa ,teraz wyjechała :( Często się kłócili ,ale Jerome bardzo ją kochał .Przecież to jego siostra! To właśnie ona pocieszała go po rozstaniu. Teraz aktualnie podoba mu się inna dziewczyna ,która go pocieszała ,pomagała ,była przy nim gdy cierpiał . Ma na imię Joy ,niestety ona nie chce się z nim umówić przez Marę . Nie umiała by jej tego zrobić . A on? A on głupi się w niej zakochał . I się nie odkochał! Czy będą razem ?
Czy Joy nie będzie chciała?
Sezon 2 - Wszystko szybko się zmienia ,jednak miłość ,która była w chłopaku nigdy nie zgaśnie . Wręcz przeciwnie każdego dnia jest ona coraz większa . Chłopak nie umie ukrywać swoich uczuć stosunku do niej . Co on poradzi na to ,że się zakochał?Prawdziwą miłością? Nie udawaną? On teraz musi walczyć ...
Nina Martin

Sezon 1 - To właśnie ona jest wybraną . Spokojna dziewczyna ,ale czy aż taka spokojna przecież nikt nie wie o Sibunie o tym co tam się dzieję . Aktualnie chodzi z Fabianem ,ale do czasu . Gdy dowie się o pewnej rzeczy ... Co Nina pocznie? Przecież to nie możliwe! Jej najlepszą przyjaciółką jest Amber ,chodz przyjaźni się jeszcze z Pat ... Czy wreszcie uda jej się w miłości? Czy Sibunie się uda? Czy coś się jeszcze wydarzy?
Sezon 2 - Strata kogoś bliskiego boli ,niewyobrażalnie . Niestety dopiero wtedy dowiadujemy się o tym jak owa osoba dla nas znaczyła . Niestety , dziewczyna nie chce go tracić ,ale nei ma już na to wpływu . Koniec.

Fabian Rutter

Sezon 1- Najmądrzejszy chłopak w Domu Anubisa. On też należy do Sibuny. Nigdy nie przepadał za Wiktorem ,ale nikomu tego nie mówił . Chodzi obecnie z Niną i bardzo ją kocha do czasu ... kiedy zobaczył tajemnicze zdjęcie . Załamał się ... ich związek wisi na włosku . Wspierają się ,są sobie potrzebni . Są dla siebie bardzo ważni ,zawsze razem . Niech ten przykry incydent ich nie poróżni.
Sezon 2 - a miało być tak pięknie ,można rzec ... , jednak wszystko szybko się kończy , nawet taka piękna przygoda zwana miłością. Nic już na to nie poradzi , skończyło się . Koniec.
=
FABINA
Sezon 1 - Są dla siebie stworzeni . W przeciwieństwie do Pat i Eddiego była to miłość od pierwszego wejrzenia . Nina jest w nim zakochana na zabój . Fabian też ,Nina nie boi się już o Joy ,która zdążyła zakochać się w kimś innym .Wszystko było by idealnie ,dobrze ,genialnie gdyby nie przykre zdjęcie z,którego ani Nina ani Fabian nie odebrali tak samo.Nic nie zagrozi ich miłości . Tak?
Sezon 2 - Nic nie zagrozi ich miłości . Tak? Gdyby to było tak łatwo powiedzieć ,że wszystko jest cudownie .Ale nie jest,każdy to widzi. Wszystko kończy się szybko , niestety . I chyba nie tak łatwo jest to odbudować.

Mara Jaffray

Sezon 1 - Mara jest to bardzo ambitna dziewczyna . Przeniesie się do pokoju Joy i Pat . Była dziewczyna Jeroma . Aktualnie jest wolna . Do czasu ... no chyba ,że Mick wreszcie coś zrobi. Marzenie ...
Przyjaźni się z Patricią i Joy . Zawsze może szczerze z nimi porozmawiać . Ma najlepsze stopnie w szkole ,ale ona oddałaby wszystkie stopnie ,żeby ON jej wreszcie wybaczył . Mówiąc on mam na myśli Micka. Prawdziwą miłość Mary . Czy Mick jej wybaczy?
Sezon 2 - Ona nie chce go znać . On próbuje . Zmienił się to jasne , a  ona mu ufała. Czy jest jeszcze ktoś komu może zaufać? ... może Kevin ...
Mick Campbell

Sezon 1 - Przyjechał z Australii dla swojej dziewczyny Mary Jaffray jak się później okazało Mara udawała ,że z nim chodzi i chodziła z Jeromem . Jak się potem okazało on dalej coś do niej czuję ,ale nie chcę znów być tym naiwniakiem . Chcę ją przytulić ,powiedzieć ,że będzie dobrze . Gdyby było by to tak łatwo ,gdyby to tak nie bolało. Gdyby wszystko było łatwe. Jakie musiało by być życie. Najbardziej zaprzyjaźnił się z Eddim ,potem z Fabianem. Choć na początku Eddie sądził ,że Mick chciał poderwać Patricie a on na prawdę działał z nim . Jak się wszystko potoczy?
Czy Mick wybaczy Marze?
Sezon 2 - Wszystko się skomplikowało , jego życie przede wszystkim .  W tym sezonie on zmienia się , nie jest już dawny Mickiem ,który tak dobrze rozumie się z Patricią i Joy ,zmienia się...

Bardzo ważne postacie:
1.Jest on ikoną:

Sezon 1 - Te zdjęcie wymiata!
Taak!
Co do postaci: Wymyślił on genialny plan jak poderwać Trudy,czy mu się uda? I co oznacza słowo sąd ,które nie dawno usłyszy. Wielbi swojego kruka Korbiera i jara się szpilką . Caały Victor 
Sezon 2 - Victor bardzo się  nie zmienił ,dalej jest cudowny :*

2.Trudy 
Sezon 1-To nie było na widok Victora? Co nie Trudy?
Pani Victora. Lubi gotować ,pomagać Victorowi ,nazywać dzieci gwiazdkami. Zakochała się w Victorze ,czasami jej się wydaję ,że Eryk Sweet się w niej zakochał. Victor za nią szaleję a ona tego nie wie ...
Sezon 2- Trudy bardzo się nie zmienia , dalej robi przepyszne jedzenie dla uczniów ,jest kochająca i troskliwa ,czeka jedynie na miłość.


Daniel Mushrooms

Dawny przyjaciel Patrici ,Joy i Micka .Jest on bardzo miłym i przystojnym chłopakiem dlatego też ma powodzenie u dziewczyn .Jednak on jest zakochany w innej ... nikomu nie mówi o swoich uczuciach , wie tylko tyle ,że powinien zapomnieć . Kocha grać w koszykówkę ,nie wyobraża sobie życia bez tego .Daniel bardzo tęsknił za przyjaciółmi ,jednak nie kontaktował się z nimi .Cieszy się ,że Patricia mieszka z mamą . Jednak on wie ,że Dom Anubisa i szkoła ją uszczęśliwiały dlatego też zamierza walczyć o szczęście Patricii ... (Mega słodziak <3333)

Kevin Howard
  
Kevin jest bardzo miłym i przyjaznym chłopakiem przynajmniej z pozoru.Jednak jak wiadomo pozory mylą , w jego gestach ,głosie zawsze jest nutka szaleństwa. Mimo wielu cech łączących go i Marę ,to chłopak jest bardziej odważny. Potrafi postawić wszystko na jedną kartę. Z pozoru niewinna przyjaźń z Marą zamienia się w coś o wiele ,wieeeele większego , oni dopiero patrząc na perspektywę czasu zdadzą sobie z tego sprawę. Bardzo przystojny ,każda dziewczyna tak myśli .Uczciwy,kochany ,szanujący innych.Ideał po prostu . Jednak nie wszystko jest takie jakie być powinno , chłopak mimo wszystko dalej będzie walczył o serce Mary , nie podda się ... NIGDY!


To na razie tyle z bohaterów jeśli będą jacyś nowi dochodzić to dopiszę !
Magda Po prostu ;)  
Dziękuję.

4 komentarze:

  1. CZEMU TU JEST TAK MAŁO O MICKU ? ;C
    AMBER SPADAJ. ZRÓB MIEJSCE DLA KRÓLA MICKA. O JA PIEERRRLALALALA JAK JA GO KOCHAM !!!
    *o*

    OdpowiedzUsuń